MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 4515642
*
nr 451 5642
Stolar
4 st 1940-tal, intarsia
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 februari 2007
kl 17:37:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/2 14:43:11
1
600 kr
9/2 15:04:07
2
150 kr
9/2 15:17:26
2
250 kr
12/2 08:40:56
3
600 kr
12/2 08:57:50
3
700 kr
12/2 16:12:15
4
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:06
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:59
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:59
-
4255 Fåtöljer
ett par, Nyrokoko
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:04
*
Stolar
nr 451 5642
Stolar
4 st 1940-tal, intarsia
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 750 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 februari 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/2 14:43:11 | 1 | 600 kr |
9/2 15:04:07 | 2 | 150 kr |
9/2 15:17:26 | 2 | 250 kr |
12/2 08:40:56 | 3 | 600 kr |
12/2 08:57:50 | 3 | 700 kr |
12/2 16:12:15 | 4 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:14 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:06
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:59 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:59 -
4255 Fåtöljer
ett par, Nyrokoko
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:04